Rumbach Residence

  • 65 м²
  • 1 спальня
  • 1 ванна кімната
  • 4 гостя
  • 2 ліжка

Розташовані в межах 9-хвилинної прогулянки від базиліки Святого Стефана, Rumbach Residence Budapest можуть розмістити до 5 гостей. Міст Єлизавети розташований лише за 1.6 км від апартаментів, а Центральний ринок - лише за 1.8 км.

В апартаментах є кухня і вітальня з системою клімат-контролю для максимального комфорту. Відвідувачам цього помешкання сподобається комфорт ванної кімнати з феном і рушниками. Крім того, ви знайдете окремий туалет і душ.

Rumbach Residence оснащені кухнею, в тому числі електрочайником, холодильником і кухонним приладдям, для забезпечення вашого комфорту.

Апартаменти знаходяться у районі 07. Ержебетварош, за кілька кварталів від залізничного вокзалу Вокзал Ньюгаті. Помешкання розташоване лише за 15 хв ходьби від центру міста. Угорський єврейський музей і архіви знаходиться за 6 хвилини пішки, а Площа Лайоша Кошута - в межах 20-хвилинної прогулянки від Rumbach Residence. Гості також можуть сісти на автобус на автовокзалі Nyar utca, розташованому за 10 хвилини пішки, щоб оглянути решту Будапешта.

Бракує варіантів?
Check Top hotels near Rumbach Residence Будапешт
Rumbach Suite I Freeparking
Ціна лише для моб. пристроїв

Rumbach Suite I Freeparking

9.0
Блискуче 146 відгуків
15 м від помешкання
USD 255 USD 230
за ніч
3 Bedrooms Bright Apartment In The Heart Of The City-1 Free Parking Upon Reservation
Ціна лише для моб. пристроїв

3 Bedrooms Bright Apartment In The Heart Of The City-1 Free Parking Upon Reservation

9.1
Блискуче 19 відгуків
90 м від помешкання
USD 275 USD 248
за ніч
2Bdr Bohemian Soho Apartment By Nw
Ціна лише для моб. пристроїв

2Bdr Bohemian Soho Apartment By Nw

9.3
Блискуче 12 відгуків
93 м від помешкання
USD 123 USD 111
за ніч
    Як проїхати до готелю

    Аеропорти

    ім.Ференца Ліста
    22 км

    Залізничні вокзали

    Western Railway Station
    1.5 км

    Зручності

    Інтернет

    • Wi-Fi

    Паркінг

    • Паркування

    Шаттл

    • Платний трансфер від/до аеропорту

    На кухні

    • Електрочайник
    • Кухонне приладдя

    В номерах

    • Кондиціонер
    • Опалення
    • Звукоізольовані номери
    • Набір для приготування чаю/кави
    • Обідній стіл
    • Приладдя для прасування

    У ванній кімнаті

    • Пральна машина

    Девайси

    • Телевізор з плоским екраном

    Дизайн

    • Паркетна підлога

    Основні зручності

    • Куріння на території заборонено

    Домашні тварини

    • Розміщення з домашніми тваринами заборонено !

    Важлива інформація

    Реєстрація заїзду: з 15:00 до 23:59
    Реєстрація виїзду: до 11:00
    Номер ліцензіїMA21000123
    • Інформація про додаткові ліжка
    • Дитячі ліжечка в номері не надаються.
    Часті питання
    • У Rumbach Residence можна розмістити домашніх тварин?
      У Rumbach Residence не є дружелюбним до домашніх тварин.
    • У квартирі Rumbach Residence є кухня?
      В квартирі Rumbach Residence гості зможуть скористатися кухнею з електрочайником, холодильником і кухонним приладдям.
    • Ця квартира розташована поруч із залізничним вокзалом?
      Залізничний вокзал Вокзал Ньюгаті розташований за кілька кварталів від цієї квартири.

    Розташування

    Map
    Поблизу

    Аеропорти

    ім.Ференца Ліста
    22 км

    Залізничні вокзали

    Western Railway Station
    1.5 км

    Пам'ятки поблизу

    Ресторани неподалік

    Галерея

    Відгуки

    Відгуків поки немає :(

    Якщо ви зупинялися в цьому готелі, поділіться своїм досвідом з нами, будь ласка

    Написати відгук

    Написати відгук

    Час поїздки

    Ваша оцінка

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Дуже погано
    Відмінно

    Ваші дані

    Звідки ви?
    Спасибі! Дякуємо, що знайшли час поділитися своїм досвідом. Ваш відгук буде опублікований незабаром.
    Перейти до відгуків
    Відгук не надіслано.

    Зв'яжіться з нами

    Якщо вам потрібно забронювати більше 4-х номерів, зробіть запит на групове бронювання.
    Ваші дані
    Тема
    Повідомлення
    Rumbach Residence Будапешт

    Показати на карті:

    Визначні місця
    Рекомендовані ресторани
    Громадський транспорт
    Дякуємо за ваш відгук
    Дякуємо, що підписалися
    Закрити